Opcje przeglądania
Możliwość wklejenia płytki
Obrotowy Syfon
Rodzaj odpływu
Przepustowość odpływu
Głębokość montażu odpływu
Dostępność
Cena
  • od
    do
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymać rabat 5% na pierwsze zakupy oraz informacje o nowościach i kolejnych naszych promocjach.

Odpływy Liniowe Ścienne

Odpływy liniowe ścienne do prysznica

Wykańczając łazienkę koncentrujemy się nie tylko na aspekcie wizualnym, ale i funkcjonalnym. W przypadku odpływów liniowych ściennych 2w1, które montowane są w prysznicach typu walk-in lub bez brodzika, spełnione zostają oba te kryteria. Dzięki nim strefa kąpielowa staje się i funkcjonalną przestrzenią, zdolną do sprawnego odprowadzania wody podczas kąpieli. To niezwykle estetyczne rozwiązanie pozwalające stworzyć minimalistyczną aranżację ze smakiem. Dyskretna szczelina może stać się praktycznie niewidzialna gdy zostanie obudowana płytkami. Równie dobrze będzie prezentować się po zainstalowaniu maskownicy (rusztu) wykonanej ze stali nierdzewnej. Ciekawym rozwiązaniem jest także zastosowanie odpływu podłogowego czarnego, który również jest dostępny w naszym sklepie i dopasowanie do niego pozostałej armatury łazienkowej w tym samym odcieniu. 

Odpływy ścienne z kompletnym systemem montażowym 

Odpływy ścienne zwane też bocznymi podobnie jak inne odwodnienia 2w1  to modele o różnych długościach: 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 i 120 cm. Taka różnorodność pozwala zaaranżować kabinę prysznicową wyposażoną w odpływ szczelinowy w praktycznie każdej łazience. Oferowane przez nas odpływy prysznicowe ścienne to niskie wpusty, umożliwiające montaż odpływu na wysokości 52 mm. Każdy z nich zawiera kompletny zestaw niezbędny do sprawnego montażu. W skład zestawu odwadniającego wchodzi: dwustronna maskownica wraz z dystansami tłumiącymi, filtr zanieczyszczeń, syfon, redukcja 50/40, mankiet uszczelniający, regulowane nóżki, rynna odprowadzająca wodę, a także haczyk do wyjmowania maskownicy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium