Szukasz pomysłu na wykończenie ścian w kuchni a w tym przestrzeni między szafkami? Rozwiązaniem dla Ciebie może być wykorzystanie płytek cegiełek. To niewielkie kafelki, które sprawdzą się w kuchennych wnętrzach, stanowiąc ich dekorację i zarazem praktyczne wyposażenie. Łatwo dopasować je do stylu szafek i utrzymać w czystości.

Płytki cegiełki do Twojej kuchni

Cegiełki można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Nadają się również do bardzo małych powierzchni, co czyni je uniwersalnymi. Pozwalają uzyskać zarówno w mniejszej jak i większej kuchni wyjątkowy, ponadczasowy efekt aranżacyjny. Szczególnie niewielkie, białe płytki są doskonałym tłem dla mebli kuchennych. Nie przytłaczają ich wizualnie, lecz subtelnie podkreślają ich urok. Proponowane przez nas płytki cegiełka to przede wszystkim projekty w jasnych odcieniach i jednolitych barwach. Wykorzystując takie płytki kuchenne w swoim wnętrzu, uzyskasz niepowtarzalny efekt na miarę nowoczesnej lub klasycznej aranżacji.

Możliwości aranżacyjne płytek cegiełek w kuchni

W naszej ofercie znajdziesz zarówno matowe jak i błyszczące cegiełki w bieli, dzięki czemu możesz osiągnąć dowolny efekt w swojej kuchni lub aneksie kuchennym. Klasyczne płytki ceramiczne o wymiarach 10×30 cm nawiązują stylem do stolicy Francji i kultowych przystanków metra wyłożonych płytkami cegiełkami. Wykorzystując je w swojej kuchni, uzyskasz wyjątkowy klimat francuskich apartamentów, ukrytych w pięknych, klimatycznych kamienicach.

Płytki te są odporne na uszkodzenia mechaniczne i kontakt z wodą dlatego świetnie nadają się do ułożenia w kuchni. Mogą stanowić wypełnienie przestrzeni między blatem a górnymi szafkami w kolorze szarym, brązowym czy pastelowym. Taką kompozycję dobrze uzupełniają ciekawe uchwyty szafek. Płytki na ścianę w kształcie cegiełek wspaniale prezentują się w towarzystwie matowych jak i połyskujących powierzchni.

 • Płytka ceramiczna na ścianę 10×30 biała połysk płaska A4H17 Blanco Brillo

  199zł

  129.00  m2
 • Płytka ceramiczna na ścianę 10×30 biała matowa płaska A4H18 Blanco Mate

  199zł

  129.00  m2
 • Płytka ceramiczna na ścianę 10×20 biała połysk płaska A4H24 Blanco Brillo

  199zł

  89.00  m2
 • Płytka ceramiczna na ścianę 10×20 biała matowa płaska A4H23 Blanco mate

  199zł

  89.00  m2
 • Płytka ceramiczna fazowana na ścianę 10×20 biała połysk fazowana A4H22 Blanco Brillo

  199zł

  89.00  m2
 • Płytka ceramiczna na ścianę Artisan 10×20 biała połysk A4H19 Blanco Brillo

  199zł

  84.00  m2 Promocja!