• A4H17 BLANCO BRILLO płytka ceramiczna 10x30cm, połysk

  199zł

  129.00  m2
 • A4H18 BLANCO MATE płytka ceramiczna 10x30cm, matowa

  199zł

  129.00  m2
 • A4H23 BLANCO MATE płytka ceramiczna 10x20cm, matowa

  199zł

  89.00  m2
 • A4H24 BLANCO BRILLO płytka ceramiczna 10x20cm, połysk

  199zł

  89.00  m2
 • A4H19 BLANCO BRILLO płytka ceramiczna 10x20cm, połysk

  199zł

  89.00  m2
 • A4H22 BLANCO BRILLO płytka ceramiczna fazowana 10x20cm, biała w połysku

  199zł

  89.00  m2

Dekoracyjne płytki cegiełki do wnętrz

Moda na małe płytki wróciła już jakiś czas temu. Nasi Klienci doceniają różnorodne możliwości aranżacyjne tego rodzaju ceramiki. Nie da się też ukryć, że małe kafelki mają swój niepowtarzalny urok. Coraz szersze możliwości technologiczne w czasie produkcji umożliwiają tworzenie niemalże nieograniczonej ilości wzorów i tym samym wspaniałych kompozycji, które zdobią wnętrza naszych polskich domów.

Płytki cegiełki do kuchni i łazienki

Płytki dekoracyjne kształtem przypominające cegiełki są docenianie przede wszystkim za walory estetyczne, ale także za wytrzymałość. Są one odporne na zabrudzenia, a dodatkowo łatwe w utrzymaniu ich w czystości. Właściwości te sprawiają, że płytki cegiełki najczęściej spotkać można w kuchni lub w łazience. Zdobią przestrzeń między blatem a szafkami wiszącymi, ale sprawdzą się także jako element wystroju wyspy kuchennej. W łazience występują zaś w roli głównej, prezentując swoją urodę w pełnej okazałości.

Aranżacje z wykorzystaniem płytek cegiełek

Małoformatowe płytki ceramiczne stwarzają szerokie możliwości aranżacyjne. Sprawdzają się zarówno na mniejszych jak i większych powierzchniach. Wykorzystując jednolity, klasyczny wzór na całej powierzchni uzyskasz doskonałe tło dla bardziej wyróżniających się elementów wystroju wnętrza. Komponując ze sobą kilka rodzajów płytek cegiełek lub wprowadzając do zestawienia dodatkowo dekory, stworzysz nieprzeciętną aranżację, która stanie się główną ozdobą kuchni, łazienki lub innego pomieszczenia. Płytki cegiełki ścienne stwarzają różnorodne możliwości także pod kątem fugowania. Wykończenie ich czarną fugą to rozwiązanie pozwalające osiągnąć stylowy i oryginalny efekt.

Jednym z najnowszych trendów jest wykorzystywanie płytek cegiełek do stworzenia strefy wypoczynkowej w Twoim salonie. Ściana z cegiełek matowych pozwoli uzyskać niepowtarzalny klimat i wyraźnie wydzieli przestrzeń za kanapą lub sofą. To płytki do salonu, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę, aranżując wnętrza mieszkania.

Bogata oferta płytek cegiełek dostępna w naszym sklepie

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz różne propozycje wysokiej jakości jasnych płytek cegiełek wykończonych w macie lub połysku. Część z nich to modele fazowane, które pozwolą estetycznie wykończyć krawędzie ścian. Decydując się na zakup płytek cegiełek z naszej oferty, zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo oraz wsparcie w zakresie wyboru płytek, które oferują nasi specjaliści.